ברוכים הבאים לאתר של חברת רון-טק מיכון משרדי בע"מ ( ח.פ 514643238)
אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אנו עובדים על פי כללים ונהלים מסודרים. חברת רון-טק מוסמכת ע"י אמון הציבור תוך מחויבות לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים.

אתר האינטרנט ומשרדי החברה

לרון-טק אתר מכירות באינטרנט, מוקד מכירות טלפוני וסוכני מכירות שטח, כמו כן קיים מענה טלפוני אנושי בשעות הפעילות המקובלות במשק (8:00-17:00.) המחירים במוקד הטלפוני עשויים להיות שונים מהמחירים באתר במקרים מסוימים. התמונות המלוות את המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד.המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים חדשים, אלא אם צוין אחרת במפורש בתיאור המוצר.


אופן ההזמנה ותנאי תשלום

הזמנות יבוצעו ישירות דרך האתר באמצעות כרטיס האשראי ובהתאם למספר התשלומים (ללא ריבית) המצוינים ליד כל מוצר ומוצר. החיוב בפועל מתבצע בסמוך להכנת החבילה, המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת במפורש. המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר שהתשלום עבורם התקבל במלואו או לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי.

החל מיום 01/01/2010 נכנסת לתוקפה תקנה המחייבת רישום, על גבי החשבונית, של מס' עוסק מורשה / ח.פ. ו/או ת.ז. של הלקוח (מקבל החשבונית) התואם לרישום שם מקבל החשבונית. לפיכך, כבר בתהליך ההזמנה על הלקוח לספק נתונים אלה ולציינם בגוף ההזמנה. כל עסקה מעל 5,000 ₪ לפני מע"מ מחייבת רישום מס' עוסק מורשה, ו/או ת.ז. של הלקוח.

האתר מאובטח בטכנולוגית SSL .לקוח שיבצע הזמנה טלפונית באמצעות האתר ויבחר למסור פרטי כרטיס אשראי באמצעות הטלפון, יוכל להבטיח את מחירו הסופי של המוצר/ים רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. במקרה והלקוח יבחר לאסוף מוצרים ממשרדינו, יוכל לעשות זאת רק לאחר אישור הזמנתו ובתיאום מראש, המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי ע"י בעל כרטיס האשראי בהזמנה ובהצגת ת"ז בלבד. ייתכנו מבצעים שבהם מוצרים מסוימים יימכרו רק במזומן (שטרות) במחיר מוזל במיוחד, תנאי זה יצוין מראש וכרטיס אשראי יילקח לביטחון ולשריון ההזמנה בלבד. רון-טק מיכון משרדי בע"מ שומרת לעצמה את הזכות להגביל את הכמות הנמכרת ללקוח גם במידה וההזמנה אושרה. קיימים מוצרים מסוימים שלא יוכלו להיאסף ממשרדינו, ויסופקו ישירות ללקוח ע"י חברת משלוחים.

משלוח

המוצרים נשלחים מהמחסן החיצוני של חברת רון-טק,באמצעות חברת שילוח חיצונית, באמצעות הדואר, או באמצעות עובדי רון-טק ,ומסופקים ללקוח לאחר אישור ההזמנה במידה והמוצרים נמצאים במלאי החברה. הבהרה לעניין מלאי המוצרים המוצגים באתר: כל המוצרים המוצגים באתר הינם במלאי, במקרים בהם מוצר המוצג באתר לא יהיה במלאי עקב נסיבות חריגות תימסר ללקוח הודעה על כך תוך יום עסקים אחד מרגע קבלת ההזמנה. תיתכן תוספת תשלום עבור משלוח לאזורים מיוחדים. החיוב יעשה לאחר עדכון הלקוח.


אחריות ושירות

אחריות למוצרים הנרכשים באמצעות האתר הינה במעבדות מורשות מטעם היבואן. האחריות כפופה לתנאים הרשומים בתעודת האחריות המצורפת למוצר ו/או לתנאים המצוינים בתעודת האחריות במשרדי יבואן המוצר/מורשה מטעמו. על חלק מהמוצרים מודבקת מדבקת אחריות. יש לדאוג כי מדבקת האחריות תהיה תקינה וקריאה. פתיחת המוצר ו/או תיקונו על ידי גורם שאיננו מאושר ע"י היבואן ו/או היצרן אשר תוביל להסרת המדבקה ו/או לפגיעה בה או במוצר עצמו תמנע מתן האחריות ללקוח.
האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי שנגרם כתוצאה מרשלנות ו/או זדון ו/או פתיחת המוצר והרכבה עצמית של חלקים ממנו ע"י גורם שאיננו מורשה ע"י היבואן ו/או היצרן.

יובהר כי פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות, שימוש בלתי נאות במוצר והרכבה עצמית לקויה של חלקים על ידי הלקוח עצמו, נחשבים כשמירה רשלנית על המוצר העלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

אחריות ושירות לחומרים מתכלים

חומרים מתכלים הינם טונרים ו/או ראשי דיו וכדומה. על לקוח הרוכש מפריטים אלה החובה לוודא בטרם פתיחת האריזה כי ישנה התאמה מלאה בין הכיתוב על האריזה לבין סוג המכשיר אליו מיועד המוצר. בדיקה זו הינה פשוטה ונעשית בהתאם לכיתוב על אריזת המוצר ועל המוצר עצמו. יובהר כי ראש דיו או טונר או כל מוצר דומה אשר אריזתם נפתחה לא ניתנים לזיכוי.

אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן תימסר תעודת אחריות מטעם היצרן ו/או היבואן לכל מוצר ששוויו עולה על 150 ש"ח.


ביטול והחזרת מוצרים - לקוחות פרטיים

ביטול עסקה ניתן לבצע תוך 14 יום מיום רכישת המוצר בהתאם לחוק.

ניתן להחזיר את המוצר אל משרדינו בקיבוץ נגבה ,תוך 14 יום מיום רכישת המוצר. המוצר יוחזר סגור באריזתו המקורית. עלות ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי הינה 5% מסכום העסקה או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם) ובנוסף עלות דמי המשלוח בסך של 35ש"ח בגין משלוח המוצר ללקוח.
כמו כן, במקרה של ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי יש להחזיר את המוצר למשרדנו. יובהר כי הוראות פסקה זו באשר למדיניות ביטול והחזרת מוצרים תקפות אך ורק לגבי צרכן כהגדרתו בחוק, ולעניין זה 'חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 '

במקרה של ביטול עסקה עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייאסף המוצר על ידנו מהמקום בו נמסר.

הבהרה לעניין התמונות המוצגות באתר: התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות, עם זאת במקרים בהם יהיו פערים משמעותיים בין התמונות למוצרים אנו ניידע בכך את הלקוח מיד עם קבלת ההזמנה.

שמירה על פרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס' תעודת זהות, כתובת, מס' כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.

הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים ב Firewall אשר מגנים על מערכות האתר.

התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL , כאשר הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.

חברתנו מתחייבת שלא להעביר את פרטי הגולש ו/או הרוכש לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד.

כל הרוכש באתר ו/או הממלא את פרטיו מאשר לשלוח אליו עדכונים וחומר פרסומי באמצעות דוא"ל או SMS.

מערכת האתר מאובטחת בתקשורת שבין הלקוח לבין שרתי המערכת . בכל קנייה על הלקוח להקיש את שמו וסיסמא אשר קבע מראש, כאשר הקשת הסיסמא מבטיחה את פרטיות הלקוח.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשה שהינו האחראי על הפרטיות ומידע אישי מטעם החברה.

מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13 לא נאסף על ידנו אלא באישור הורה.

בכל שאלה ו/או תלונה הנוגעת להגנת הפרטיות באתר, ניתן לפנות לאחראי על הגנת הפרטיות במשרדנו:

noam@ron-tech.co.il נעם שיק במייל:

המערכת זוכרת את שמות הקונים באתר ובקניות הבאות אין צורך להכניס את הפרטים פעם נוספת (למעט פרטי כרטיס האשראי אשר נמחקים אוטומטית לאחר הטיפול בהזמנה), יודגש כי הפרטים נשמרים ע"י גוף מוכר העוסק ומתמחה באבטחת מידע, הוא הגוף המגן על מערכות האתר.


מקום השיפוט

סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך כאשר פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל בלבד.

הצפייה והקניה באתר מהווה הסכמה לתקנון האתר.